fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Dětský psycholog

Milé maminky a tatínci, mám velkou radost, že mohu své služby nově nabízet v ordinaci MUDr. Filové, a být Vám tak dostupnější.

Ráda bych se Vám představila. Jmenuji se Lucie Miškóciová, vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Masarykově univerzitě a už od dob studia jsem směřovala k vývojové psychologii. Podílela jsem se na výzkumném projektu DOMOV v Institutu pro výzkum dětí, mládeže a rodiny. Moje bakalářská práce se zabývala tématem symbolické hry a diplomová práce pak vztahem matky k ještě nenarozenému dítěti. Od roku 2015 pracuji jako školní psycholožka, postupně jsem si přidala různé projekty, vedla jsem soukromě několik terapeutických skupinek pro úzkostné děti, spolupracovala s Národním ústavem duševního zdraví nebo s Úsměvem mámy, začala jsem také školit a založila si poradenskou praxi.

Moc ráda se ve svém oboru dále vzdělávám, absolvovala jsem například následující kurzy: Práce s dětskou kresbou, Poradenství pro rodiče, Psychologická první pomoc, Emoce u dětí a jejich zvládání, Dynamika problémového chování. Baví mě být průvodcem klientů v hledání jejich vlastního řešení. Miluji dětskou hravost, kreativitu i citlivost. Práce s dětmi je pro mě velmi inspirativní a pomáhá mi tvořit nové hravé aktivity pro zvládání stresu, strachu, smutku nebo agrese. Snažím se, aby děti návštěva u mě bavila a těšily se na ni. Často však ani návštěva dítěte není nutná, mnoho věcí se dá řešit přes konzultaci se samotným rodičem.


Neváhejte se na mě obrátit s čímkoli, co trápí Vás nebo Vaše dítě. Budu se na Vás těšit!
Termíny konzultací: čtvrtek dopoledne dle objednávek

Kontakt k objednání: tel. 603 529 226, FB Lucie Miškóciová - psycholog , e-mail: jsem@luciemiskoci.cz